Způsoby přepravy

Doručení domů přepravcem

Většina produktů z našeho sortimentu je na vaši adresu zasílána přímo importérem. Ideálního přepravce zvolí odesílatel na základě typu a hmotnosti objednaného produktu. Přepravce vám zásilku doručí ve všední dny od 8.00 do 18.00 hodin. V den doručení vás přepravce kontaktuje, aby vás informoval o časovém rozmezí, ve kterém vám bude zásilka doručována. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, budete kontaktováni ze strany přepravce kvůli domluvě na následujícím postupu nebo vám zásilka bude zanechána na nejbližším výdejním místě přepravce.

  • Cena přepravy v ČR při platbě předem: 95 Kč s DPH
  • Cena přepravy v ČR při platbě dobírkou: 135 Kč s DPH
  • Cena přepravy v ČR při objednávce nad 5000 Kč včetně DPH a platbě předem: ZDARMA
  • Cena přepravy v ČR při objednávce nad 5000 Kč včetně DPH a platbě dobírkou: 40 Kč s DPH

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle zaslaného čísla balíku vyhledat svou zásilku na stránce.

Osobní odběr

Velkou výhodou tohoto způsobu je časová nezávislost na doručovateli. Pokud bydlíte v okolí Plzně nebo pokud Vám nedělá problém se do Plzně dopravit, pak při dokončení objednávky zvolte tento způsob přepravy, který je ZDARMA. Před vyzvednutím zásilky počkejte na SMS zprávu s potvrzením. Pošleme vám ji, jakmile je zboží na prodejně připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá. Na provozovně pro vás bude připraveno ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.

UPOZORNĚNÍ: Zboží označené stavem SKLADEM je v externím skladu, není na provozovně, v nabídce jsou stovky produktů a není fyzicky možné do ní vměstnat vše. Pokud si v našem eshopu vyberete nějaký produkt a chcete si ho u nás na prodejně vyzvednout, musíte odeslat objednávku a my vám jej připravíme. Před vyzvednutím zásilky počkejte na SMS zprávu s potvrzením.