Způsoby platby

Platba při převzetí - dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší, nejoblíbenější a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Částku k úhradě zaplatíte přepravci při doručení zásilky. Dobírku lze u doručovatele uhradit platební kartou nebo hotově. Platíte-li hotově, připravte si prosím přesnou částku k úhradě, urychlíte tím předání zásilky. Od přepravce obdržíte stvrzenku o zaplacení částky.
Za platbu dobírkou (částku k úhradě zaplatíte přepravci) účtujeme poplatek 40 Kč.

Platba převodem na účet

Po dokončení objednávky zašlete celkovou částku k úhradě do 5 pracovních dnů na náš účet u Banka, a.s. číslo 107-4702770227/0100. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Zásilka bude odeslána po obdržení platby. Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji budeme považovat za zrušenou.

Nákup na splátky ESSOX

Financování spotřebního zboží zajišťujeme pro zákazníky formou spotřebitelského nebo podnikatelského úvěru od společnosti ESSOX s.r.o.. Celý proces vyřízení žádosti o úvěr je přitom velmi rychlý a nekomplikovaný. Výhodou je jednoduchost a rychlost uzavření úvěrové smlouvy přímo přes internet včetně možnosti podepsat smlouvu pomocí SMS kódů. Typy úvěru a jejich popis najdete níže nebo přímo u zboží v online kalkulačce splátek ESSOX. Ihned po zakoupení zboží se stáváte jeho majitelem. Lze také sjednat pojištění schopnosti splácet. Financovaná hodnota zboží nebo celého nákupu od 2 000 Kč do 500 000 Kč nebo dle omezení splátkového produktu. Více informací o spotřebitelském úvěru ESSOX naleznete zde.