Značky

Naše firma je exkluzivním prodejním a servisním místem elektrických skútrů a motorek značek Super SocoNiu, Racceway a Zero v Plzni. Nabízíme k prodeji též veškeré dostupné příslušenství včetně baterií a nabíječek.

Niu je světová jednička ve výrobě inteligentních elektrických Niu skútrů. Společnost Niu spolupracuje s top firmami Bosch (motory), Panasonic (lithiové baterie) a Vodafone (konektivita), aby realizovala svou vizi budoucnosti městské mobility. Niu skútry jsou propojeny s Niu Cloudem, což umožňuje zákazníkům připojit se k jejich skútru 24 hodin, 7 dní v týdnu prostřednictvím své aplikace Android / iPhone. Zákazníci si mohou zkontrolovat stav jejich baterie, sledovat historii jízdy, najít skútr a být upozorněni na jakýkoli neoprávněný pohyb svého skútru.

Super Soco je značka elektrických motocyklů vytvořená skupinou Super Soco Intelligent Technology, která byla založena v Šanghaji v roce 2015. Značku mezinárodně propaguje automobilová skupina Vmoto Soco. Skupina Super Soco Intelligent Technology, která je samostatným subjektem, sídlí v Číně a řídí distribuci výrobků Super Soco v rámci Číny.

Zero Motorcycles je dalším krokem ve vývoji motocyklů. Kombinací nejlepších aspektů tradičních motocyklů s nejmodernějšími technologiemi současnosti vyrábí Zero vysoce výkonné elektrické motocykly, které jsou lehké, účinné, rychlé při rozjezdu a zábavné při jízdě. Kdysi žhavý nápad, který se zrodil v garáži v kalifornském Santa Cruz, se rychle rozrostl v mezinárodně známou motocyklovou společnost Zero.

Racceway elektroskútry a mopedy vznikly z touhy dát lidem kvalitní, pohodlnou a cenově dostupnou alternativu dopravy. A je jedno, jestli jedete ráno do obchodu nebo odpoledne na výlet. Na jedno nabití urazíte několik desítek kilometrů zcela bez emisí, bez hluku, ale také bez nutnosti registrace.