O nás

logo ecocentrum

Elektromobilita nás zkrátka baví a chceme, aby bavila i Vás! Pomůžeme Vám snadno a levně cestovat za rodinou, za kamarády, za prací, za zábavou, zkrátka kamkoli, kam je to pro vás pěšky daleko a autem jet nechcete nebo nemůžete. Jsme prodejci zaměření na ekologické osobní dopravní prostředky, jako jsou elektrické skútry, mopedy a elektro motocykly. Minimální provozní náklady, maximální šetrnost k životnímu prostředí a jednoduchost cestování vás přiměje doslova se zamilovat do našich elektromotorek a elektroskútrů. Přijďte na zkušební jízdu a přesvědčit se o nesporných výhodách těchto strojů.

Máme vlastní kamennou prodejnu v Plzni, kde si můžete zboží i osobně vyzvednout. U nás na prodejně můžete výrobky nejen reálně prohlédnout, ale ve většině případů dokonce na vlastní kůži vyzkoušet.

Naše firma je exkluzivním prodejním a servisním místem elektrických skútrů a elektrických motorek značek Niu, Super SocoRacceway a Zero v Plzni. Nabízíme k prodeji též veškeré dostupné příslušenství včetně nových baterií a nabíječek. Nabízíme taktéž možnost zapůjčení elektrických skútrů. Rovněž zprostředkováváme financování prostřednictvím společnosti Essox a pojištění od společností Allianz.

Spolupracujeme jen s oficiálními dovozci do ČR, žádný šedý dovoz. Máte tak záruku původu, maximální podporu a co nejrychlejší servis a řešení případných reklamací.