Elektroskútr NIU M-Series 

cena ..... 59.990,- včetně DPH (možnost odpočtu)


Moderní a oceněný RedDot Award 2017 za design, komfortní posed pro každou postavu, konstrukce palubního displaye řady M obsahuje přehledné uspořádání všech jízdních informacíí včetně rychlé možnosti přechodu z režimu ECO do režimu POWER. Palubní deska dále obsahuje komfortní přepínače změny směru jízdy, klaksonu, světel, výstražných světel a tempomatu. Díky nejnovějšímu motoru BOSCH 1.200W máte k dispozici ten nejlepší pohon současnosti. FOC technologie neustále vyhodnocuje jízdní podmínky, reaguje na povahu jízdy a uzpůsobuje výkon a trakci motoru. NIU ""Halo"".
 

Základní vlastnosti a parametry

  • nabíjení 5 h, baterie PANASONIC Lithium-Ion 48V 32Ah
  • rychlost 45 km/h, dojezd 80 km
  • motor BOSCH 1.600W
  • nosnost 100 kg, stoupání 15%
  • inteligentní aplikace a GPS lokace díky neustálému připojení skútru na GSM sít
  • automatická světla, automatické vypnutí blinkrů po zatočení, tempomat
  • alarm, bezpečnostní upozornění na váš telefon, pokud je skútr v ohrožení
  • vyhledání pomocí zatroubení a zablikání skútru

 

 

Světlomety řady M používají nejmodernější  LED technologii

Tato technologie zajišťuje větší svítivost při současném snížení spotřeby energie. Zjistili jsme, že mnoho výrobců nevěnuje pozornost výkonu svých světlometů, tak jsme se rozhodli vytvořit unikátní řešení po bezpečnější jízdu. Naše LED řešení předního světlometu vám poskytne až o 20° širší pole osvětlení cesty před vámi. Skútr je vybaven značkovou inteligentní výměnnou baterií Panasonic s BMS technologií. Můžete ji nabíjet jak ve skútru, tak i doma přímo ze zásuvky. Odpružení pro pohodlnou jízdu na všech komunikací, precizní design včetně lakování a detaily jako například osvětlení po otočení startovacího klíčku. Bezpečnost díky kvalitním brzdám a zadní LED světlo viditelné z úhlu 270°. Líbi se nám automatické blinkry, tak jako je to u automobilů. Proto jsme tuto funkci přenesli i o našeho skůtru. Motorka je vybavena automatickým vypnutím blinkrů po zatočení a vy se můžete plně věnovat jízdě.

Aplikace NIU

Skútry a software řady M neustále sledují vaši historii jízdy, můžete v reálném čase či zpětně reagovat na parametry  vašeho skútru.

Jedna obrazovka, všechny informace

Pokud chcete vědět, jak vaše jízda ovlivňuje vaši baterii a dojezd, stačí jedno  kliknutí.

Tři vrstvy zabezpečení

Pokud se váš M1 přesune, dostanete okamžitě upozorněni na váš mobilní telefon.Váš M1 okamžitě spustí velmi hlasitý alarm, pokud je narušena bezpečnost například zlodějem. Pokud dojde k pokusu o krádež baterie, bude vám ihned odesláno upozornění.

Vylepšení polohy GPS

Víme, že vaše skútry jsou důležitou součástí vašeho života, a proto jsme vám chtěli dát klid, pokud budete mimo dosah vašeho skůtru. Rozvinuli jsme švýcarskou čipovou sadu UBLOX, která umožňuje přesnější lokaci vašeho skútru, a to i v garážích.

Novinky a servisní stanice

Všechny aktualizace, tipy a nejbližší servisní pomoc.NIU M1 - Uživatelská manuál